Firma Profili

Hakkımızda

Firmamız; gelişen teknoloji ve büyüyen sanayi firma olarak daha iyi hizmeti sağlamak için devamlı çalıştı ve günümüzde fabrikaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir güce sahip oldu. Disiplinli çalışmalarımız ve eğitimli elemanlarımız ile her işin üstesinden gelen firmamız bu büyümeyi sizlerin istekleri doğrultusunda devam ettirecektir.

Firmamız, son teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini arttırmış ve bu kaliteye güvenerek araçlarını tehlikeli atık taşımaya uygun hale getirip TSE’den tehlikeli atık taşıyan araçlar için uygunluk belgelerini almış, Çevre ve Orman Bakanlığından aldığı tehlikeli atık taşıma lisansları ile bu kaliteyi belgelemiştir.

Firmamız, herzaman kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. İşlerimizi dürüst yapmak, geri dönüşüme maksimum katkı sağlamak, müşterilerimize herzaman dürüst ve kaliteli hizmet vermek anlayışı ile yola çıkan firmamızın misyonu budur.

Gelecek günlerde geri dönüşüm lisanslarını alacak olan ve bu konuda çok büyük çaba sarfeden firmamız büyümeye siz değerli müşterilerimiz ile el ele devam edecek ve hizmet kalitesini arttıracaktır, bu bizim en büyük vizyonumuzdur.